• Programma senioren corn boys Competitie

    WedstrijddatumWedstrijdPlaatsDetails
    05-12-2021 AFGELASTCorn Boys 4 - Ria W 3SAS VAN GENT
    12-12-2021 10:30Koewacht 3 - Corn Boys 4KOEWACHT
    12-12-2021 11:30Steen 3 - Corn Boys 2SINT JANSTEEN
    12-12-2021 12:30Breskens 4 - Corn Boys 3BRESKENS
    16-01-2022 14:30Corn Boys 1 - Breskens 1SAS VAN GENT
    23-01-2022 12:00Corn Boys 3 - Hoofdplaat 2SAS VAN GENT
    23-01-2022 14:30Graauw 1 - Corn Boys 1GRAAUW
    30-01-2022 10:00IJzendijke 5 - Corn Boys 3IJZENDIJKE
    30-01-2022 12:30IJzendijke 2 - Corn Boys 2IJZENDIJKE
    30-01-2022 14:30Corn Boys 1 - Biervliet 1SAS VAN GENT
    06-02-2022 10:30Corn Boys 4 - Vogelwaarde 3SAS VAN GENT
    06-02-2022 12:00Corn Boys 3 - Biervliet 3SAS VAN GENT
    06-02-2022 12:30Corn Boys 2 - Biervliet 2SAS VAN GENT
    13-02-2022 10:00Terneuzen 4 - Corn Boys 4TERNEUZEN
    13-02-2022 11:00Zeelandia Middelburg 3 - Corn Boys 3MIDDELBURG
    13-02-2022 12:00Sluis 2 - Corn Boys 2SLUIS
    13-02-2022 14:30Vogelwaarde 1 - Corn Boys 1VOGELWAARDE
    20-02-2022 10:30Corn Boys 4 - Graauw 3SAS VAN GENT
    20-02-2022 12:00Corn Boys 3 - ST Groede/Schoondijke 3SAS VAN GENT
    20-02-2022 12:30Corn Boys 2 - Philippine 3SAS VAN GENT
    20-02-2022 14:30Corn Boys 1 - Hulsterloo 1SAS VAN GENT
    13-03-2022 12:15Hoofdplaat 2 - Corn Boys 3HOOFDPLAAT
    13-03-2022 12:30Philippine 2 - Corn Boys 2PHILIPPINE
    13-03-2022 12:30SDO'63 2 - Corn Boys 4LAMSWAARDE
    13-03-2022 14:30SDO'63 1 - Corn Boys 1LAMSWAARDE
    20-03-2022 12:00Corn Boys 3 - IJzendijke 5SAS VAN GENT
    20-03-2022 12:30Corn Boys 2 - IJzendijke 2SAS VAN GENT
    27-03-2022 10:30Hontenisse 5 - Corn Boys 4KLOOSTERZANDE
    27-03-2022 10:30Philippine 4 - Corn Boys 3PHILIPPINE
    27-03-2022 12:00Breskens 2 - Corn Boys 2BRESKENS
    27-03-2022 14:30Breskens 1 - Corn Boys 1BRESKENS
    03-04-2022 10:30Corn Boys 4 - Koewacht 3SAS VAN GENT
    03-04-2022 12:00Corn Boys 3 - Breskens 4SAS VAN GENT
    03-04-2022 12:30Corn Boys 2 - Steen 3SAS VAN GENT
    03-04-2022 14:30Corn Boys 1 - Hoofdplaat 1SAS VAN GENT
  • Programma Junioren corn boys competitie

    WedstrijddatumWedstrijdPlaatsDetails
    11-12-2021 11:15SSV'65 JO16-1 - Corn Boys JO16-1GOES
    18-12-2021 13:00FC Axel JO16-1 - Corn Boys JO16-1AXEL
  • Programma Pupillen corn boys competitie

    WedstrijddatumWedstrijdPlaatsDetails
    11-12-2021 09:00Corn Boys JO9-1 - SJO HSVC'20 JO9-1SAS VAN GENT
    11-12-2021 09:00Corn Boys JO11-1 - FC Axel JO11-2JMSAS VAN GENT
    11-12-2021 13:00ST Sluis/Aardenburg JO13-1 - Corn Boys JO13-1SLUIS
    18-12-2021 10:00Terneuzen JO11-2 - Corn Boys JO11-1TERNEUZEN
    18-12-2021 10:15Corn Boys JO13-1 - Breskens JO13-1JMSAS VAN GENT
    18-12-2021 10:15Corn Boys MO13-1 - Zeelandia Middelburg MO13-1SAS VAN GENT
    15-01-2022 10:00ST SJO Lebo/SVN/VVB/Patrijzen JO13-1 - Corn Boys JO13-1LEWEDORP
  • Uitslagen competitie senioren corn boys

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    28-11-2021Terneuzen 3 - Corn Boys 31 - 7
  • Uitslagen competitie junioren corn boys

    Geen informatie

  • Uitslagen competitie pupillen corn boys

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    04-12-2021ST Steen / Koewacht JO13-1JM - Corn Boys JO13-17 - 0
  • Wedstrijdverslagen