• Programma senioren corn boys Competitie

    WedstrijddatumWedstrijdPlaatsDetails
    30-01-2022 10:00IJzendijke 5 - Corn Boys 3IJZENDIJKE
    30-01-2022 12:30IJzendijke 2 - Corn Boys 2IJZENDIJKE
    06-02-2022 10:30Corn Boys 4 - Vogelwaarde 3SAS VAN GENT
    06-02-2022 12:00Corn Boys 3 - Biervliet 3SAS VAN GENT
    06-02-2022 12:30Corn Boys 2 - Biervliet 2SAS VAN GENT
    13-02-2022 10:00Terneuzen 4 - Corn Boys 4TERNEUZEN
    13-02-2022 11:00Zeelandia Middelburg 3 - Corn Boys 3MIDDELBURG
    13-02-2022 12:00Sluis 2 - Corn Boys 2SLUIS
    13-02-2022 14:30Vogelwaarde 1 - Corn Boys 1VOGELWAARDE
    20-02-2022 10:30Corn Boys 4 - Graauw 3SAS VAN GENT
    20-02-2022 12:00Corn Boys 3 - ST Groede/Schoondijke 3SAS VAN GENT
    20-02-2022 12:30Corn Boys 2 - Philippine 3SAS VAN GENT
    20-02-2022 14:30Corn Boys 1 - Hulsterloo 1SAS VAN GENT
  • Programma Junioren corn boys competitie

    WedstrijddatumWedstrijdPlaatsDetails
    29-01-2022 10:00Bevelanders JO14-1JM - Corn Boys JO14-1KAMPERLAND
    29-01-2022 12:00Corn Boys MO15-1 - ST Colijnsplaatse Boys/Wolfaartsdijk MO15-1SAS VAN GENT
    05-02-2022 10:30Corn Boys JO14-1 - ST Cadzand/Groede JO14-1SAS VAN GENT
    05-02-2022 12:15Nieuwland MO15-1 - Corn Boys MO15-1NIEUW- EN SINT JOOSLAND
    12-02-2022 09:45GPC Vlissingen JO14-1 - Corn Boys JO14-1VLISSINGEN
    12-02-2022 11:00Arnemuiden MO15-1 - Corn Boys MO15-1ARNEMUIDEN
    19-02-2022 10:30Corn Boys JO14-1 - ST SJO Lebo/SVN/VVB/Patrijzen JO14-1SAS VAN GENT
  • Programma Pupillen corn boys competitie

    WedstrijddatumWedstrijdPlaatsDetails
    29-01-2022 09:30SJO HPC'16 JO9-1 - Corn Boys JO9-1HOEK
    29-01-2022 10:15Corn Boys MO13-1 - SSV'65 MO13-1SAS VAN GENT
    29-01-2022 11:00Breskens JO13-1JM - Corn Boys JO13-1BRESKENS
    05-02-2022 09:00Corn Boys JO9-1 - ST HVV'24 / Graauw JO9-2SAS VAN GENT
    05-02-2022 09:30Kapelle MO13-1 - Corn Boys MO13-1KAPELLE
    05-02-2022 10:00Corn Boys JO10-1 - FC Axel JO10-3SAS VAN GENT
    05-02-2022 10:15Corn Boys JO13-1 - FC Axel JO13-2SAS VAN GENT
    12-02-2022 09:30Terneuzen JO9-2 - Corn Boys JO9-1TERNEUZEN
    12-02-2022 10:00Steen JO10-3 - Corn Boys JO10-1SINT JANSTEEN
    12-02-2022 10:00Tern.Boys JO13-2JM - Corn Boys JO13-1TERNEUZEN
    12-02-2022 10:15Corn Boys MO13-1 - Zeelandia Middelburg MO13-1SAS VAN GENT
    19-02-2022 09:00Corn Boys JO9-1 - Oostburg JO9-2JMSAS VAN GENT
    19-02-2022 10:00Corn Boys JO10-1 - Oostburg JO10-2JMSAS VAN GENT
    19-02-2022 10:00Kruiningen MO13-1 - Corn Boys MO13-1KRUININGEN
    19-02-2022 10:15Corn Boys JO13-1 - ST Steen/Koewacht JO13-1JMSAS VAN GENT
  • Uitslagen competitie senioren corn boys

    Geen informatie

  • Uitslagen competitie junioren corn boys

    Geen informatie

  • Uitslagen competitie pupillen corn boys

    Geen informatie