• Corn Boys 2

  • DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    31-10-2021 10:30Philippine 3 - Corn Boys 2Sportpark Bermpje
    07-11-2021 12:30Corn Boys 2 - Philippine 2Sportpark 't Sas
    21-11-2021 12:30Corn Boys 2 - Sluis 2Sportpark 't Sas
    28-11-2021 12:00Clinge 2 - Corn Boys 2Sportpark Malpertuus
    12-12-2021 11:30Steen 3 - Corn Boys 2Sportpark 't Steen
    30-01-2022 12:30IJzendijke 2 - Corn Boys 2Sportpark IJzendijke
    06-02-2022 12:30Corn Boys 2 - Biervliet 2Sportpark 't Sas
    13-02-2022 12:00Sluis 2 - Corn Boys 2Sportpark 't Oostpoortpark
    20-02-2022 12:30Corn Boys 2 - Philippine 3Sportpark 't Sas
    13-03-2022 12:30Philippine 2 - Corn Boys 2Sportpark Bermpje
    20-03-2022 12:30Corn Boys 2 - IJzendijke 2Sportpark 't Sas
    27-03-2022 12:00Breskens 2 - Corn Boys 2Sportpark Baersande
    03-04-2022 12:30Corn Boys 2 - Steen 3Sportpark 't Sas
    10-04-2022 12:30Oostburg 2 - Corn Boys 2Sportpark Velterspark
    24-04-2022 12:30Corn Boys 2 - Aardenburg 1Sportpark 't Sas
    15-05-2022 12:30Corn Boys 2 - Clinge 2Sportpark 't Sas
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 okt.Corn Boys 2 - Oostburg 22 - 1
  • Poulestanden Corn Boys 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Breskens 244001401412
    2Corn Boys 2430110829
    3Philippine 2421111657
    4Clinge 221108444
    5Philippine 33111610-44
    6Biervliet 2310258-33
    7Sluis 23102711-43
    8IJzendijke 2310238-53
    9Oostburg 2301257-21
    10Steen 300000000
    11Aardenburg 13003512-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berghe, Lars van denTeamspeler
    Bevelander, BasTeamspeler
    Bevelander, JopTeamspeler
    Dubbeldam, KarstenTeamspeler
    Dubbeldam, Robert-JanTeamspeler
    Gelderland, NiekTeamspeler
    Gowy, TimonTeamspeler
    Hoecke, Jesse vanTeamspeler
    Hoecke, Jibbe vanTeamspeler
    Hoof, Renzo vanTeamspeler
    Hoogstad, PieterTeamspeler
    Jansen, TristanTeamspeler
    Kahya, BarisTeamspeler
    Kesikbas, EmirhanTeamspeler
    Neve, JobTeamspeler
    Piens, MichaelTeamspeler
    Polat, MustafaTeamspeler
    Putter, Robbert deTeamspeler
    Rasenberg, AlexTeamspeler
    Riemens, NoëlTeamspeler
    Rompa, MatthewTeamspeler
    Rompa, PeterTeamspeler
    Sandrini, DarioTeamspeler
    Velde, Tom van deTeamspeler
    Willaert, MarcoTeamspeler
    Zandstra, RandyTeamspeler
    Zeele, Kenneth vanTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dubbeldam, Robert-JanTechnische stafTrainer
    Rompa, PeterTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Philippine 3

    VS

    Corn Boys 2

    31 oktober 202110:30 uur
    Sportpark Bermpje veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Corn Boys 2

    0519 Mannen Zondag reserve

    2,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,25

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd