• Corn Boys JO14-1

  • Programma JO14

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 10:30ST SJO HPC '16/Biervliet/Hoofdplaat JO14-1JM - Corn Boys JO14-1Sportpark Bermpje
    11 feb. 10:30Corn Boys JO14-1 - ST HVV'24 / Graauw JO14-1Sportpark 't Sas
    11 mrt. 10:30Corn Boys JO14-1 - ST Zaamslag/Vogelwaarde JO14-1Sportpark 't Sas
    18 mrt. 10:00Bevelanders JO14-1JM - Corn Boys JO14-1Sportpark Campen
    1 apr. 10:30Nieuwland JO14-1 - Corn Boys JO14-1Sportpark Nieuwland
    15 apr. 10:30Corn Boys JO14-1 - ST SJO Lebo/SVN/VVB/Patrijzen JO14-1Sportpark 't Sas
    22 apr. 11:15SJO Serooskerke/Veere JO14-1 - Corn Boys JO14-1Sportpark Noordhout
    13 mei. 12:30Breskens JO14-1JM - Corn Boys JO14-1Sportpark Baersande
    20 mei. 10:30Corn Boys JO14-1 - Zeelandia Middelburg JO14-3Sportpark 't Sas
  • Uitslagen JO14

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 jan.Corn Boys JO14-1 - ST DZC '09/SKNWK JO14-1JM4 - 5
  • Poulestanden Corn Boys JO14-1 ( 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 33 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Breskens JO14-1JM550034142015
    2ST Vogelwaarde/Zaamslag JO14-2540134122212
    3Corn Boys JO14-152031617-16
    4ST Cadzand/Groede/Schoondijke JO14-151131119-84
    5ST HVV'24 / Graauw JO14-151131028-184
    6ST Zaamslag/Vogelwaarde JO14-151041530-153

    Poulestanden Corn Boys JO14-1 ( 4e klasse (2e fase) 21 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1's Heer Arendskerke JO14-155001841415
    2ST SJO HPC '16/Biervliet/Hoofdplaat JO14-1JM43012311129
    3Corn Boys JO14-14301144109
    4Kloetinge JO14-34103919-103
    5ST HVV'24 / Graauw JO14-14103522-173
    6Wemeldinge JO14-1JM5005514-90

    Poulestanden Corn Boys JO14-1 ( 4e klasse (3e fase) 15 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST SJO Lebo/SVN/VVB/Patrijzen JO14-111007163
    2Bevelanders JO14-1JM11006153
    3Breskens JO14-1JM11005233
    4ST DZC '09/SKNWK JO14-1JM11005413
    5SJO Serooskerke/Veere JO14-100000000
    6ST SJO HPC '16/Biervliet/Hoofdplaat JO14-1JM00000000
    7ST Zaamslag/Vogelwaarde JO14-100000000
    8Corn Boys JO14-1100145-10
    9Nieuwland JO14-1100125-30
    10ST HVV'24 / Graauw JO14-1100116-50
    11Zeelandia Middelburg JO14-3100117-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Luteijn, AaronTeamspeler

    Er zijn 15 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Broekhoven, MarcoTechnische stafTrainer
    Herman, XavierTechnische stafTrainer
    Kahya, BarisTechnische stafTrainer
    Metsemakers- van den Bergen, EllesOverige stafTeammanager
    Neve, JobTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    ST SJO HPC '16/Biervliet/Hoofdplaat JO14-1JM

    VS

    Corn Boys JO14-1

    04 februari 202310:30 uur
    Sportpark Bermpje veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Corn Boys JO14-1

    0391 Onder 14 (3e fase)

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    5,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd