• Corn Boys JO17-1

  • Programma JO17

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 14:15Corn Boys JO17-1 - ST SJO HPC '16/Biervliet/Hoofdplaat JO17-1Sportpark 't Sas
    11 feb. 12:15Corn Boys JO17-1 - GPC Vlissingen JO17-1Sportpark 't Sas
    25 feb. 12:15Corn Boys JO17-1 - ST HVV'24/Graauw JO17-2Sportpark 't Sas
    4 mrt. 14:30Walcheren JO17-2 - Corn Boys JO17-1Sportpark Bonedijke
    11 mrt. 12:15Corn Boys JO17-1 - SJO Serooskerke/Veere JO17-1Sportpark 't Sas
    18 mrt. 13:30ST SJO HPC '16/Biervliet/Hoofdplaat JO17-1 - Corn Boys JO17-1Sportpark Biervliet
    25 mrt. 12:30RCS JO17-2 - Corn Boys JO17-1Sportpark De Alblas
    1 apr. 12:15Corn Boys JO17-1 - Krabbendijke JO17-1Sportpark 't Sas
    15 apr. 12:15Corn Boys JO17-1 - Walcheren JO17-2Sportpark 't Sas
    22 apr. 11:15GPC Vlissingen JO17-1 - Corn Boys JO17-1Sportpark GPC
    13 mei. 11:15SJO Serooskerke/Veere JO17-1 - Corn Boys JO17-1Sportpark Bieweg
    20 mei. 12:15Corn Boys JO17-1 - RCS JO17-2Sportpark 't Sas
    27 mei. 14:00ST HVV'24/Graauw JO17-2 - Corn Boys JO17-1Sportpark HVV'24
  • Uitslagen JO17

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 jan.Krabbendijke JO17-1 - Corn Boys JO17-11 - 5
    21 jan.Corn Boys JO17-1 - ST Cadzand/Groede/Schoondijke JO17-12 - 0
  • Poulestanden Corn Boys JO17-1 ( 3e klasse (3e fase) 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST SJO HPC '16/Biervliet/Hoofdplaat JO17-122009366
    2Walcheren JO17-211005053
    3Corn Boys JO17-111005143
    4SJO Serooskerke/Veere JO17-111004133
    5RCS JO17-2100114-30
    6GPC Vlissingen JO17-1100127-50
    7ST HVV'24/Graauw JO17-2100105-50
    8Krabbendijke JO17-1200227-50

    Poulestanden Corn Boys JO17-1 ( 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 27 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Corn Boys JO17-154104324113
    2Terneuzen JO17-253111612410
    3ST FC de Westhoek '20/ZSC '62 JO17-153023216169
    4SKNWK JO17-15302201559
    5Kloetinge JO17-351041524-93
    6MZC'11 JO17-250051067-570

    Poulestanden Corn Boys JO17-1 ( 4e klasse (2e fase) 17 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Corn Boys JO17-154101651113
    2FC Axel JO17-25311169710
    3Terneuzen JO17-262221314-18
    4Terneuzense Boys JO17-2321011567
    5SSV'65 JO17-1421110737
    6ST SJO HPC '16/Biervliet/Hoofdplaat JO17-25113911-24
    7ST HKW '21/Apollo '69/DWO '15 JO17-17115822-144
    8Luctor Heinkenszand JO17-25104717-103

    Poulestanden Corn Boys JO17-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O17 2e ronde Groep 6 12 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Corn Boys JO17-111002023
    2ST Cadzand/Groede/Schoondijke JO17-1100102-20
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Buck, Keano deTeamspeler
    De Tollenaere, XandroTeamspeler
    Eeman, ArunaTeamspeler
    Eeman, SennaTeamspeler
    Haerens, SteffenTeamspeler
    Lensen, ValentijnTeamspeler
    Metsemakers, AaronTeamspeler
    Pijcke, KjellTeamspeler
    Steur, Yowen deTeamspeler
    Zhang, LeslieTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bergsma, MarcoTechnische stafTrainer
    Metsemakers- van den Bergen, EllesOverige stafTeammanager
    Riemens, NoëlTechnische stafTrainer

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Corn Boys JO17-1

    VS

    ST SJO HPC '16/Biervliet/Hoofdplaat JO17-1

    04 februari 202314:15 uur
    Sportpark 't Sas veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Corn Boys JO17-1

    0682 Onder 17 (3e fase)

    5,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd