• Tern.Boys JO13-2JM - Corn Boys JO13-1

  • Wedstrijd accommodatie

    Wedstrijd
    ThuisteamTern.Boys JO13-2JM
    AccommodatienaamZuidersportpark
    AdresFrederik van Eedenstraat 19
    Plaats4532ET TERNEUZEN
    Telefoonnummer0115-648777
    RouteOpen routeplanner
  • Wedstrijd informatie

    Wedstrijdinformatie
  • Wedstrijd kleedkamers

    Kleedkamers
    Scheidsrechters-kleedkamer5 - Scheidsrechters
    Thuisteam-kleedkamer1
    Uitteam-kleedkamer3
  • Wedstrijd officials

    OfficialnaamOfficialomschrijving
    E. (Edo) LucieerScheidsrechter
    AfgeschermdAssistent-scheidsrechter
  • Wedstrijd historische resultaten

    WedstrijdDatumUitslag
    Corn Boys JO13-1 - Tern.Boys JO13-21 okt. 20165 - 2
    Tern.Boys JO13-2 - Corn Boys JO13-112 nov. 20161 - 1
    Tern.Boys JO13-2 - Corn Boys JO13-125 mrt. 20171 - 0
    Corn Boys JO13-1 - Tern.Boys JO13-229 apr. 20171 - 1
    Corn Boys JO13-1 - Tern.Boys JO13-211 mei 20192 - 3
    Corn Boys JO13-1 - Tern.Boys JO13-216 okt. 20213 - 3
    Tern.Boys JO13-2 - Corn Boys JO13-120 nov. 20215 - 2
  • Wedstrijd statistieken

    ThuisteamUitteam
    NaamTern.Boys JO13-2Corn Boys JO13-1
    Thuis gewonnen2926
    Uit gewonnen2718
    % gewonnen53%51%
    % thuis gewonnen59%59%
    % uit gewonnen49%42%
  • Wedstrijd uitteam

    NaamRolFunctie
    Broekhoven, MarcoTechnische stafTrainer/coach
    Broekhoven, MeesTeamspeler
    Dongen, Damien vanTeamspeler
    Dubbeldam, Robert-JanOverige stafTeammanager
    Giessen, Sjoerd Van derTeamspeler
    Herman, XavierTechnische stafTrainer/coach
    Luteijn, AaronTeamspeler

    Er zijn 15 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijd thuisteam

    NaamRolFunctie
    Corput, Robin van deTeamspeler
    Hamelink, LotteTechnische stafTrainer/coach
    Monescillo, PhilippeTechnische stafHoofdcoach
    Vink, RomyTechnische stafStandaard functie
    Yurtkap, EmreTeamspeler

    Er zijn 11 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.