• Programma senioren corn boys Beker

    Geen informatie

  • Programma senioren corn boys Competitie

    WedstrijddatumWedstrijdPlaatsDetails
    21-11-2021 10:30Corn Boys 4 - Terneuzen 4SAS VAN GENT
    21-11-2021 12:00Corn Boys 3 - Zeelandia Middelburg 3SAS VAN GENT
    21-11-2021 12:30Corn Boys 2 - Sluis 2SAS VAN GENT
    21-11-2021 14:30Corn Boys 1 - Hontenisse 1SAS VAN GENT
    05-12-2021 10:30Corn Boys 4 - Ria W 3SAS VAN GENT
    05-12-2021 14:00Corn Boys 1 - Oostburg 1SAS VAN GENT
  • Programma Junioren corn boys Beker

    WedstrijddatumWedstrijdLocatieDetails
    13-11-2021 11:30Corn Boys JO16-1 - ST Cadzand/Groede/Schoondijke JO16-1Veld
  • Programma Junioren corn boys competitie

    WedstrijddatumWedstrijdPlaatsDetails
    20-11-2021 11:30Corn Boys JO16-1 - Zeelandia Middelburg JO16-2SAS VAN GENT
    27-11-2021 12:50FC Axel JO16-1 - Corn Boys JO16-1AXEL
    04-12-2021 11:30Corn Boys JO16-1 - Goes JO16-1SAS VAN GENT
    11-12-2021 11:15SSV'65 JO16-1 - Corn Boys JO16-1GOES
  • Programma Pupillen corn boys Beker

    WedstrijddatumWedstrijdPlaatsDetails
    13-11-2021 09:45Kapelle MO13-1 - Corn Boys MO13-1KAPELLE
  • Programma pupillen corn boys competitie

    WedstrijddatumWedstrijdPlaatsDetails
    13-11-2021 09:00Corn Boys JO9-1 - Terneuzense Boys JO9-3SAS VAN GENT
    13-11-2021 09:00Corn Boys JO11-1 - Schoondijke JO11-1JMSAS VAN GENT
    20-11-2021 09:00Corn Boys JO11-1 - Vogelwaarde JO11-1JMSAS VAN GENT
    20-11-2021 09:30ST HVV'24 / Graauw JO9-1 - Corn Boys JO9-1HULST
    20-11-2021 10:00Tern.Boys JO13-2JM - Corn Boys JO13-1TERNEUZEN
    20-11-2021 10:15Corn Boys MO13-1 - Zeelandia Middelburg MO13-1SAS VAN GENT
    27-11-2021 09:30SJO Serooskerke/Veere MO13-1 - Corn Boys MO13-1SEROOSKERKE WALCHEREN
    27-11-2021 09:45Breskens JO9-2 - Corn Boys JO9-1BRESKENS
    27-11-2021 10:00Terneuzen JO11-2 - Corn Boys JO11-1TERNEUZEN
    27-11-2021 10:15Corn Boys JO13-1 - Breskens JO13-1JMSAS VAN GENT
    04-12-2021 09:00Corn Boys JO9-1 - Aardenburg JO9-1JMSAS VAN GENT
    04-12-2021 09:00Corn Boys JO11-1 - ST HVV'24 / Graauw JO11-2SAS VAN GENT
    04-12-2021 11:15ST Steen / Koewacht JO13-1JM - Corn Boys JO13-1KOEWACHT
    11-12-2021 09:00Corn Boys JO9-1 - SJO HSVC'20 JO9-1SAS VAN GENT
    11-12-2021 09:00Corn Boys JO11-1 - FC Axel JO11-2JMSAS VAN GENT
    11-12-2021 11:15ST Sluis/Aardenburg JO13-1 - Corn Boys JO13-1SLUIS