• Programma senioren corn boys Competitie

    WedstrijddatumWedstrijdPlaatsDetails
    05-02-2023 10:30Corn Boys 4 - Graauw 3SAS VAN GENT
    05-02-2023 11:45Luctor Heinkenszand 2 - Corn Boys 3HEINKENSZAND
    05-02-2023 12:30Ria W 2 - Corn Boys 2WESTDORPE
    05-02-2023 14:30Hulsterloo 1 - Corn Boys 1NIEUW NAMEN
    12-02-2023 11:00Terneuzen 4 - Corn Boys 4TERNEUZEN
    12-02-2023 12:00Corn Boys 3 - Zeelandia Middelburg 3SAS VAN GENT
    12-02-2023 12:30Corn Boys 2 - Aardenburg 1SAS VAN GENT
    12-02-2023 14:30Corn Boys 1 - Koewacht 1SAS VAN GENT
    26-02-2023 10:30Corn Boys 4 - Steen 5SAS VAN GENT
    26-02-2023 12:00Aardenburg 1 - Corn Boys 2AARDENBURG
    05-03-2023 10:30Jong Ambon 2 - Corn Boys 3MIDDELBURG
    05-03-2023 11:00Hontenisse 4 - Corn Boys 4KLOOSTERZANDE
    05-03-2023 12:30SSA HBC'22 3 - Corn Boys 2BIERVLIET
    05-03-2023 14:30SSA HBC'22 1 - Corn Boys 1HOOFDPLAAT
    12-03-2023 10:30Corn Boys 4 - Koewacht 3SAS VAN GENT
    12-03-2023 12:00Corn Boys 3 - Oostburg 3SAS VAN GENT
    12-03-2023 12:30Corn Boys 2 - IJzendijke 3SAS VAN GENT
    12-03-2023 14:30Corn Boys 1 - Graauw 1SAS VAN GENT
    19-03-2023 10:00Terneuzen 3 - Corn Boys 2TERNEUZEN
    19-03-2023 10:00ST Groede/Schoondijke/Cadzand 3 - Corn Boys 3GROEDE
    19-03-2023 12:30Hontenisse 5 - Corn Boys 4KLOOSTERZANDE
    19-03-2023 14:30Oostburg 1 - Corn Boys 1OOSTBURG
    26-03-2023 14:30Corn Boys 1 - Groede 1SAS VAN GENT
    02-04-2023 10:30Philippine 3 - Corn Boys 3PHILIPPINE
    02-04-2023 11:00Graauw 4 - Corn Boys 4GRAAUW
    02-04-2023 12:00ST Groede/Schoondijke/Cadzand 2 - Corn Boys 2GROEDE
    02-04-2023 14:30Ria W 1 - Corn Boys 1WESTDORPE
    16-04-2023 10:30Corn Boys 4 - Ria W 3SAS VAN GENT
    16-04-2023 12:00Corn Boys 3 - SSA HBC'22 4SAS VAN GENT
    16-04-2023 12:30Corn Boys 2 - Ria W 2SAS VAN GENT
  • Programma Junioren corn boys competitie

    WedstrijddatumWedstrijdPlaatsDetails
    25-02-2023 10:30Corn Boys MO15-1 - SSV'65 MO15-1SAS VAN GENT
    25-02-2023 12:15Corn Boys JO17-1 - ST HVV'24/Graauw JO17-2SAS VAN GENT
    04-03-2023 10:00Kloetinge MO15-3 - Corn Boys MO15-1KLOETINGE
    04-03-2023 14:30Walcheren JO17-2 - Corn Boys JO17-1VLISSINGEN
    11-03-2023 10:30Corn Boys JO14-1 - ST Zaamslag/Vogelwaarde JO14-1SAS VAN GENT
    11-03-2023 10:30Corn Boys MO15-1 - Bevelanders MO15-1 (9-tal)SAS VAN GENT
    11-03-2023 12:15Corn Boys JO17-1 - SJO Serooskerke/Veere JO17-1SAS VAN GENT
    18-03-2023 09:30ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO15-2 - Corn Boys MO15-1NIEUWDORP ZLD
    18-03-2023 10:00Bevelanders JO14-1JM - Corn Boys JO14-1KAMPERLAND
    18-03-2023 13:30ST SJO HPC '16/Biervliet/Hoofdplaat JO17-1 - Corn Boys JO17-1BIERVLIET
    25-03-2023 12:15Nieuwland MO15-1 - Corn Boys MO15-1NIEUW- EN SINT JOOSLAND
    25-03-2023 12:30RCS JO17-2 - Corn Boys JO17-1OOST-SOUBURG
    01-04-2023 10:30Corn Boys MO15-1 - Zeelandia Middelburg MO15-3SAS VAN GENT
    01-04-2023 10:30Nieuwland JO14-1 - Corn Boys JO14-1NIEUW- EN SINT JOOSLAND
    01-04-2023 12:15Corn Boys JO17-1 - Krabbendijke JO17-1SAS VAN GENT
    15-04-2023 10:30Corn Boys JO14-1 - ST SJO Lebo/SVN/VVB/Patrijzen JO14-1SAS VAN GENT
    15-04-2023 10:30Corn Boys MO15-1 - Kloetinge MO15-3SAS VAN GENT
    15-04-2023 12:15Corn Boys JO17-1 - Walcheren JO17-2SAS VAN GENT
  • Programma pupillen corn boys competitie

    WedstrijddatumWedstrijdPlaatsDetails
    04-03-2023 09:00Terneuzense Boys JO12-3 - Corn Boys JO12-1TERNEUZEN
    04-03-2023 09:30ST Cadzand/Groede/Schoondijke JO9-1 - Corn Boys JO9-1SCHOONDIJKE
    04-03-2023 10:00Koewacht JO10-1JM - Corn Boys JO10-1KOEWACHT