Home
Clubzaken
Over Corn Boys
Bestuur en Commissies
Omgangs-en gedragsregels
Contributie
Jeugdplan
Hoe te handelen bij onweer
Contact
Teams
Senioren
Corn Boys 1
Corn Boys 2
Corn Boys 3
Corn Boys 4
Junioren
JO19
MO17
JO15
JO13
MO13
Pupillen
JO10
JO9
Mini's
Wedstrijdzaken
Programma
Uitslagen
Man of the match
Pupil van de week
Privacyverklaring
Voetbal.nl app
Sponsoring
Onze Sponsors
Hoofdsponsor Corn Boys
Vrienden van Corn Boys
Bordsponsoren Corn Boys
Kleding sponsoren Corn Boys
Sponsoren wedstrijdbulletin
Wedstrijdbal Sponsoren
Zonnepanelen Sponsors
Clubwebshop
Item
Home
Clubzaken
+
Over Corn Boys
Bestuur en Commissies
Omgangs-en gedragsregels
Contributie
Jeugdplan
Hoe te handelen bij onweer
Contact
Teams
+
Senioren
+
Corn Boys 1
Corn Boys 2
Corn Boys 3
Corn Boys 4
Junioren
+
JO19
MO17
JO15
JO13
MO13
Pupillen
+
JO10
JO9
Mini's
Wedstrijdzaken
+
Programma
Uitslagen
Man of the match
Pupil van de week
Privacyverklaring
Voetbal.nl app
Sponsoring
+
Onze Sponsors
Hoofdsponsor Corn Boys
Vrienden van Corn Boys
Bordsponsoren Corn Boys
Kleding sponsoren Corn Boys
Sponsoren wedstrijdbulletin
Wedstrijdbal Sponsoren
Zonnepanelen Sponsors
Clubwebshop
Item
Programma senioren corn boys Competitie
Wedstrijddatum
Wedstrijd
Plaats
Details
30-03-2024 17:00
Corn Boys 2 - Vogelwaarde 2
SAS VAN GENT
30-03-2024 17:00
Corn Boys 4 - SSA HBC'22 3
SAS VAN GENT
01-04-2024 10:00
ST Groede/Schoondijke/Cadzand 3 - Corn Boys 4
GROEDE
01-04-2024 12:00
Corn Boys 3 - SSA HBC'22 4
SAS VAN GENT
06-04-2024 15:00
IJzendijke 1 - Corn Boys 1
IJZENDIJKE
07-04-2024 10:30
Corn Boys 4 - ST Groede/Schoondijke/Cadzand 3
SAS VAN GENT
07-04-2024 12:30
Corn Boys 2 - ST Groede/Schoondijke/Cadzand 2
SAS VAN GENT
13-04-2024 14:30
Corn Boys 1 - Ria W 1
SAS VAN GENT
14-04-2024 10:00
ST Groede/Schoondijke/Cadzand 3 - Corn Boys 3
GROEDE
14-04-2024 12:30
Breskens 4 - Corn Boys 4
BRESKENS
14-04-2024 12:30
Breskens 3 - Corn Boys 2
BRESKENS
20-04-2024 14:30
HKW'21 1 - Corn Boys 1
KWADENDAMME
21-04-2024 12:30
Corn Boys 2 - Graauw 2
SAS VAN GENT
28-04-2024 10:30
Corn Boys 4 - Oostburg 3
SAS VAN GENT
28-04-2024 12:30
Corn Boys 2 - Koewacht 2
SAS VAN GENT
05-05-2024 11:00
IJzendijke 4 - Corn Boys 3
IJZENDIJKE
11-05-2024 14:30
Oostburg 1 - Corn Boys 1
OOSTBURG
12-05-2024 10:30
SSA HBC'22 4 - Corn Boys 3
BIERVLIET
12-05-2024 10:30
Oostburg 3 - Corn Boys 4
OOSTBURG
12-05-2024 12:30
Hontenisse 3 - Corn Boys 2
KLOOSTERZANDE
17-05-2024 20:00
Oostburg 3 - Corn Boys 3
OOSTBURG
18-05-2024 14:30
Corn Boys 1 - Spui 1
SAS VAN GENT
20-05-2024 12:30
Corn Boys 2 - HVV'24 4
SAS VAN GENT
26-05-2024 12:00
Corn Boys 4 - Corn Boys 3
SAS VAN GENT
Programma Junioren corn boys competitie
Wedstrijddatum
Wedstrijd
Plaats
Details
13-04-2024 10:30
Corn Boys MO17-1 - ST Aardenburg/Sluis MO17-1
SAS VAN GENT
13-04-2024 10:30
Corn Boys JO15-1 - ST HVV'24 / Graauw JO15-2
SAS VAN GENT
13-04-2024 12:15
Corn Boys JO19-1 - ST Vosmeer/NOAD'67 JO19-1
SAS VAN GENT
20-04-2024 11:15
SJO Serooskerke/Veer JO15-1JM - Corn Boys JO15-1
VEERE
20-04-2024 13:30
Kloetinge MO17-3 - Corn Boys MO17-1
KLOETINGE
20-04-2024 15:30
Kloetinge JO19-3 - Corn Boys JO19-1
KLOETINGE
11-05-2024 09:30
Walcheren JO15-2 - Corn Boys JO15-1
VLISSINGEN
11-05-2024 10:00
ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-2 - Corn Boys MO17-1
'S-HEER ARENDSKERKE
11-05-2024 12:30
Tholense Boys JO19-1 - Corn Boys JO19-1
THOLEN
15-05-2024 19:00
VCK MO17-1 (9-tal) - Corn Boys MO17-1
KOUDEKERKE
18-05-2024 10:30
Corn Boys MO17-1 - ST LuctorHeinkenszand/DWO '15/Apollo '69 MO17-1
SAS VAN GENT
18-05-2024 10:30
Corn Boys JO15-1 - GPC Vlissingen JO15-2
SAS VAN GENT
18-05-2024 12:15
Corn Boys JO19-1 - SKNWK JO19-1
SAS VAN GENT
25-05-2024 11:00
ST HVV'24/Vogelwaarde/Graauw MO17-1 - Corn Boys MO17-1
HULST
Programma pupillen corn boys competitie
Wedstrijddatum
Wedstrijd
Plaats
Details
13-04-2024 09:00
Corn Boys JO13-1 - SJO WZV United JO13-2
SAS VAN GENT
13-04-2024 09:00
Corn Boys JO10-1 - FC Dauwendaele JO10-1
SAS VAN GENT
13-04-2024 09:00
Corn Boys JO9-1 - FC Axel JO9-1
SAS VAN GENT
13-04-2024 12:15
Corn Boys MO13-1 (9-tal) - SJO Serooskerke/Veere MO13-1
SAS VAN GENT
20-04-2024 09:00
Corn Boys JO10-1 - Steen JO10-1JM
SAS VAN GENT
20-04-2024 10:00
FC Axel JO13-3 - Corn Boys JO13-1
AXEL
11-05-2024 09:00
RCS JO13-2 - Corn Boys JO13-1
OOST-SOUBURG
11-05-2024 09:30
Koewacht JO9-1JM - Corn Boys JO9-1
KOEWACHT
11-05-2024 10:15
VCK MO13-1 - Corn Boys MO13-1 (9-tal)
KOUDEKERKE
18-05-2024 09:00
Corn Boys JO13-1 - Clinge JO13-1
SAS VAN GENT
18-05-2024 09:00
Corn Boys JO9-1 - ST HVV'24 / Graauw JO9-3
SAS VAN GENT
18-05-2024 10:00
Terneuzen JO10-1 - Corn Boys JO10-1
TERNEUZEN
18-05-2024 12:15
Corn Boys MO13-1 (9-tal) - Terneuzen MO13-2
SAS VAN GENT
25-05-2024 09:45
GPC Vlissingen MO13-1 - Corn Boys MO13-1 (9-tal)
VLISSINGEN
25-05-2024 10:00
VCK JO13-3 - Corn Boys JO13-1
KOUDEKERKE