• Programma Corn Boys Senioren

    WedstrijddatumWedstrijdPlaatsDetails
    20-04-2024 14:30HKW'21 1 - Corn Boys 1KWADENDAMME
    21-04-2024 12:30Corn Boys 4 - ST Groede/Schoondijke/Cadzand 3SAS VAN GENT
    21-04-2024 12:30Corn Boys 2 - Graauw 2SAS VAN GENT
    28-04-2024 10:30Corn Boys 4 - Oostburg 3SAS VAN GENT
    28-04-2024 12:30Corn Boys 2 - Koewacht 2SAS VAN GENT
    05-05-2024 10:30Corn Boys 4 - SSA HBC'22 3SAS VAN GENT
    05-05-2024 11:00IJzendijke 4 - Corn Boys 3IJZENDIJKE
    05-05-2024 12:30Corn Boys 2 - Vogelwaarde 2SAS VAN GENT
    11-05-2024 14:30Oostburg 1 - Corn Boys 1OOSTBURG
    12-05-2024 10:30SSA HBC'22 4 - Corn Boys 3BIERVLIET
    12-05-2024 10:30Oostburg 3 - Corn Boys 4OOSTBURG
    12-05-2024 12:30Hontenisse 3 - Corn Boys 2KLOOSTERZANDE
    17-05-2024 20:00Oostburg 3 - Corn Boys 3OOSTBURG
    18-05-2024 14:30Corn Boys 1 - Spui 1SAS VAN GENT
    20-05-2024 12:30Corn Boys 2 - HVV'24 4SAS VAN GENT
    23-05-2024 19:45ST Groede/Schoondijke/Cadzand 3 - Corn Boys 3GROEDE
    26-05-2024 12:00Corn Boys 4 - Corn Boys 3SAS VAN GENT
  • Programma Junioren

    WedstrijddatumWedstrijdPlaatsDetails
    20-04-2024 10:30Kloetinge MO17-3 - Corn Boys MO17-1SAS VAN GENT
    20-04-2024 11:15SJO Serooskerke/Veer JO15-1JM - Corn Boys JO15-1VEERE
    20-04-2024 13:30Kloetinge JO19-3 - Corn Boys JO19-1KLOETINGE
    24-04-2024 18:30Corn Boys MO17-1 - ST Aardenburg/Sluis MO17-1SAS VAN GENT
    25-04-2024 19:00Nieuwland JO15-1 - Corn Boys JO15-1NIEUW- EN SINT JOOSLAND
    11-05-2024 09:30Walcheren JO15-2 - Corn Boys JO15-1VLISSINGEN
    11-05-2024 10:00ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-2 - Corn Boys MO17-1'S-HEER ARENDSKERKE
    11-05-2024 12:30Tholense Boys JO19-1 - Corn Boys JO19-1THOLEN
    15-05-2024 19:00VCK MO17-1 (9-tal) - Corn Boys MO17-1KOUDEKERKE
    18-05-2024 10:30Corn Boys MO17-1 - ST LuctorHeinkenszand/DWO '15/Apollo '69 MO17-1SAS VAN GENT
    18-05-2024 10:30Corn Boys JO15-1 - GPC Vlissingen JO15-2SAS VAN GENT
    18-05-2024 12:15Corn Boys JO19-1 - SKNWK JO19-1SAS VAN GENT
    25-05-2024 11:00ST HVV'24/Vogelwaarde/Graauw MO17-1 - Corn Boys MO17-1HULST
  • Programma Pupillen

    WedstrijddatumWedstrijdPlaatsDetails
    20-04-2024 10:00FC Axel JO13-3 - Corn Boys JO13-1AXEL
    11-05-2024 09:00RCS JO13-2 - Corn Boys JO13-1OOST-SOUBURG
    11-05-2024 09:30Koewacht JO9-1JM - Corn Boys JO9-1KOEWACHT
    11-05-2024 10:30VCK MO13-1 - Corn Boys MO13-1 (9-tal)KOUDEKERKE
    18-05-2024 09:00Corn Boys JO13-1 - Clinge JO13-1SAS VAN GENT
    18-05-2024 09:00Corn Boys JO9-1 - ST HVV'24 / Graauw JO9-3SAS VAN GENT
    18-05-2024 09:00Terneuzen JO10-1 - Corn Boys JO10-1TERNEUZEN
    18-05-2024 12:15Corn Boys MO13-1 (9-tal) - Terneuzen MO13-2SAS VAN GENT
    25-05-2024 09:00Corn Boys JO10-1 - Steen JO10-1JMSAS VAN GENT
    25-05-2024 09:45GPC Vlissingen MO13-1 - Corn Boys MO13-1 (9-tal)VLISSINGEN
    25-05-2024 10:00VCK JO13-3 - Corn Boys JO13-1KOUDEKERKE
  • Uitslagen senioren

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    13-04-2024Corn Boys 1 - Ria W 10 - 3
    14-04-2024Breskens 4 - Corn Boys 44 - 4
    14-04-2024Breskens 3 - Corn Boys 20 - 0
  • Uitslagen junioren

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    13-04-2024Corn Boys JO15-1 - ST HVV'24 / Graauw JO15-23 - 6
    13-04-2024Corn Boys JO19-1 - ST Vosmeer/NOAD'67 JO19-13 - 0
  • Uitslagen pupillen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    13-04-2024Corn Boys JO13-1 - SJO WZV United JO13-24 - 1
    13-04-2024Corn Boys MO13-1 (9-tal) - SJO Serooskerke/Veere MO13-11 - 3