• Programma senioren corn boys Competitie

    WedstrijddatumWedstrijdPlaatsDetails
    24-10-2021 10:30Ria W 3 - Corn Boys 4WESTDORPE
    24-10-2021 14:30Hoofdplaat 1 - Corn Boys 1HOOFDPLAAT
    31-10-2021 10:00ST Groede/Schoondijke 3 - Corn Boys 3GROEDE
    31-10-2021 10:30Philippine 3 - Corn Boys 2PHILIPPINE
    31-10-2021 11:00Graauw 3 - Corn Boys 4GRAAUW
    31-10-2021 14:30Corn Boys 1 - Graauw 1SAS VAN GENT
    07-11-2021 10:30Corn Boys 4 - SDO'63 2SAS VAN GENT
    07-11-2021 12:00Corn Boys 3 - Hoofdplaat 2SAS VAN GENT
    07-11-2021 12:30Corn Boys 2 - Philippine 2SAS VAN GENT
    07-11-2021 14:30IJzendijke 1 - Corn Boys 1IJZENDIJKE
    21-11-2021 10:30Corn Boys 4 - Terneuzen 4SAS VAN GENT
    21-11-2021 12:00Corn Boys 3 - Zeelandia Middelburg 3SAS VAN GENT
    21-11-2021 12:30Corn Boys 2 - Sluis 2SAS VAN GENT
    21-11-2021 14:30Corn Boys 1 - Hontenisse 1SAS VAN GENT
    28-11-2021 10:00Terneuzen 3 - Corn Boys 3TERNEUZEN
    28-11-2021 10:30Clinge 3 - Corn Boys 4CLINGE
    28-11-2021 12:00Clinge 2 - Corn Boys 2CLINGE
    05-12-2021 10:30Corn Boys 4 - Ria W 3SAS VAN GENT
    05-12-2021 14:00Corn Boys 1 - Oostburg 1SAS VAN GENT
    12-12-2021 10:30Koewacht 3 - Corn Boys 4KOEWACHT
    12-12-2021 11:30Steen 3 - Corn Boys 2SINT JANSTEEN
    12-12-2021 12:30Breskens 4 - Corn Boys 3BRESKENS
    12-12-2021 14:00Ria W 1 - Corn Boys 1WESTDORPE
    16-01-2022 14:30Corn Boys 1 - Breskens 1SAS VAN GENT
    23-01-2022 14:30Graauw 1 - Corn Boys 1GRAAUW
    30-01-2022 10:00IJzendijke 5 - Corn Boys 3IJZENDIJKE
    30-01-2022 12:30IJzendijke 2 - Corn Boys 2IJZENDIJKE
    30-01-2022 14:30Corn Boys 1 - Biervliet 1SAS VAN GENT
    06-02-2022 10:30Corn Boys 4 - Vogelwaarde 3SAS VAN GENT
    06-02-2022 12:00Corn Boys 3 - Biervliet 3SAS VAN GENT
    06-02-2022 12:30Corn Boys 2 - Biervliet 2SAS VAN GENT
    13-02-2022 10:00Terneuzen 4 - Corn Boys 4TERNEUZEN
    13-02-2022 11:00Zeelandia Middelburg 3 - Corn Boys 3MIDDELBURG
    13-02-2022 12:00Sluis 2 - Corn Boys 2SLUIS
    13-02-2022 14:30Vogelwaarde 1 - Corn Boys 1VOGELWAARDE
  • Programma Junioren corn boys competitie

    WedstrijddatumWedstrijdPlaatsDetails
    30-10-2021 11:30Corn Boys JO16-1 - Arnemuiden JO16-1JMSAS VAN GENT
    06-11-2021 11:00SKNWK JO16-1 - Corn Boys JO16-1NIEUWERKERK
    13-11-2021 11:30Corn Boys JO16-1 - ST Cadzand/Groede/Schoondijke JO16-1SAS VAN GENT
    20-11-2021 11:30Corn Boys JO16-1 - Zeelandia Middelburg JO16-2SAS VAN GENT
    27-11-2021 12:50FC Axel JO16-1 - Corn Boys JO16-1AXEL
    04-12-2021 11:30Corn Boys JO16-1 - Goes JO16-1SAS VAN GENT
    11-12-2021 11:15SSV'65 JO16-1 - Corn Boys JO16-1GOES
  • Programma Pupillen corn boys competitie

    WedstrijddatumWedstrijdPlaatsDetails
    23-10-2021 10:15Corn Boys JO13-1 - SJO HPC'16 JO13-1JMSAS VAN GENT
    30-10-2021 10:15Corn Boys MO13-1 - Bevelanders MO13-1SAS VAN GENT
    06-11-2021 10:15ST Luctor Heinkenszand/DWO '15/Apollo '69 MO13-2 - Corn Boys MO13-1HEINKENSZAND
    13-11-2021 09:45Kapelle MO13-1 - Corn Boys MO13-1KAPELLE
    20-11-2021 10:15Corn Boys MO13-1 - Zeelandia Middelburg MO13-1SAS VAN GENT
    27-11-2021 09:30SJO Serooskerke/Veere MO13-1 - Corn Boys MO13-1SEROOSKERKE WALCHEREN
  • Uitslagen beker senioren corn boys

    Geen informatie

  • Uitslagen competitie senioren corn boys

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    17-10-2021Corn Boys 4 - HVV'24 40 - 8
    17-10-2021Corn Boys 3 - Oostburg 30 - 1
    17-10-2021Corn Boys 2 - Oostburg 22 - 1
    17-10-2021Corn Boys 1 - Vogelwaarde 10 - 3
  • Uitslagen competitie junioren corn boys

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    16-10-2021Corn Boys JO16-1 - ST Zaamslag/Vogelwaarde JO16-16 - 0
  • Uitslagen competitie pupillen corn boys

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    16-10-2021Corn Boys JO11-1 - Ria W JO11-18 - 6
    16-10-2021Corn Boys JO13-1 - Tern.Boys JO13-2JM3 - 3
  • Wedstrijdverslagen