• Programma senioren corn boys Competitie

    WedstrijddatumWedstrijdPlaatsDetails
    26-09-2021 11:00Graauw 4 - Corn Boys 4GRAAUW
    26-09-2021 12:30Breskens 3 - Corn Boys 3BRESKENS
    26-09-2021 13:30Aardenburg 1 - Corn Boys 2AARDENBURG
    26-09-2021 14:30Biervliet 1 - Corn Boys 1BIERVLIET
    03-10-2021 10:30Corn Boys 4 - Hontenisse 5SAS VAN GENT
    03-10-2021 12:00Corn Boys 3 - Philippine 4SAS VAN GENT
    03-10-2021 12:30Corn Boys 2 - Breskens 2SAS VAN GENT
    03-10-2021 14:30Corn Boys 1 - Sluis 1SAS VAN GENT
    10-10-2021 10:30Biervliet 3 - Corn Boys 3BIERVLIET
    10-10-2021 11:30Vogelwaarde 3 - Corn Boys 4VOGELWAARDE
    10-10-2021 12:30Biervliet 2 - Corn Boys 2BIERVLIET
    10-10-2021 14:30Koewacht 1 - Corn Boys 1KOEWACHT
    17-10-2021 10:30Corn Boys 4 - HVV'24 4SAS VAN GENT
    17-10-2021 12:00Corn Boys 3 - Oostburg 3SAS VAN GENT
    17-10-2021 12:30Corn Boys 2 - Oostburg 2SAS VAN GENT
    17-10-2021 14:30Corn Boys 1 - Vogelwaarde 1SAS VAN GENT
    24-10-2021 14:30Hoofdplaat 1 - Corn Boys 1HOOFDPLAAT
    31-10-2021 10:00ST Groede/Schoondijke 3 - Corn Boys 3GROEDE
    31-10-2021 10:30Philippine 3 - Corn Boys 2PHILIPPINE
    31-10-2021 11:00Graauw 3 - Corn Boys 4GRAAUW
    31-10-2021 14:30Corn Boys 1 - Graauw 1SAS VAN GENT
    07-11-2021 10:30Corn Boys 4 - SDO'63 2SAS VAN GENT
    07-11-2021 12:00Corn Boys 3 - Hoofdplaat 2SAS VAN GENT
    07-11-2021 12:30Corn Boys 2 - Philippine 2SAS VAN GENT
    07-11-2021 14:30IJzendijke 1 - Corn Boys 1IJZENDIJKE
    21-11-2021 10:30Corn Boys 4 - Terneuzen 4SAS VAN GENT
    21-11-2021 12:00Corn Boys 3 - Zeelandia Middelburg 3SAS VAN GENT
    21-11-2021 12:30Corn Boys 2 - Sluis 2SAS VAN GENT
    21-11-2021 14:30Corn Boys 1 - Hontenisse 1SAS VAN GENT
    28-11-2021 10:00Terneuzen 3 - Corn Boys 3TERNEUZEN
    28-11-2021 10:30Clinge 3 - Corn Boys 4CLINGE
    28-11-2021 12:00Clinge 2 - Corn Boys 2CLINGE
    05-12-2021 10:30Corn Boys 4 - Ria W 3SAS VAN GENT
    05-12-2021 14:00Corn Boys 1 - Oostburg 1SAS VAN GENT
    12-12-2021 10:30Koewacht 3 - Corn Boys 4KOEWACHT
    12-12-2021 11:30Steen 3 - Corn Boys 2SINT JANSTEEN
    12-12-2021 12:30Breskens 4 - Corn Boys 3BRESKENS
    12-12-2021 14:00Ria W 1 - Corn Boys 1WESTDORPE
    16-01-2022 14:30Corn Boys 1 - Breskens 1SAS VAN GENT
  • Programma Junioren corn boys competitie

    WedstrijddatumWedstrijdPlaatsDetails
    25-09-2021 11:30Corn Boys JO16-1 - ST Biervliet/Hoofdplaat JO16-1JMSAS VAN GENT
    02-10-2021 10:30Bevelanders JO16-1 - Corn Boys JO16-1KAMPERLAND
    09-10-2021 10:30ST Cadzand/Groede/Schoondijke JO16-1 - Corn Boys JO16-1CADZAND
    16-10-2021 11:30Corn Boys JO16-1 - ST Zaamslag/Vogelwaarde JO16-1SAS VAN GENT
    30-10-2021 11:30Corn Boys JO16-1 - Arnemuiden JO16-1JMSAS VAN GENT
    06-11-2021 11:15SKNWK JO16-1 - Corn Boys JO16-1NIEUWERKERK
    20-11-2021 11:30Corn Boys JO16-1 - Zeelandia Middelburg JO16-2SAS VAN GENT
    27-11-2021 12:50FC Axel JO16-1 - Corn Boys JO16-1AXEL
    04-12-2021 11:30Corn Boys JO16-1 - Goes JO16-1SAS VAN GENT
    11-12-2021 11:15SSV'65 JO16-1 - Corn Boys JO16-1GOES
  • Programma Pupillen corn boys competitie

    WedstrijddatumWedstrijdPlaatsDetails
    25-09-2021 09:00FC Axel JO13-3 - Corn Boys JO13-1AXEL
    25-09-2021 10:15Corn Boys MO13-1 - ST Luctor Heinkenszand/DWO '15/Apollo '69 MO13-2SAS VAN GENT
    25-09-2021 11:15ST HVV'24 / Graauw JO11-2 - Corn Boys JO11-1HULST
    02-10-2021 09:00Corn Boys JO11-1 - Vogelwaarde JO11-1JMSAS VAN GENT
    02-10-2021 09:30ST HVV'24 / Graauw JO9-2 - Corn Boys JO9-1HULST
    02-10-2021 10:15Corn Boys JO13-1 - ST HVV '24/Graauw JO13-2SAS VAN GENT
    02-10-2021 11:45Zeelandia Middelburg MO13-1 - Corn Boys MO13-1MIDDELBURG
    09-10-2021 09:30Koewacht JO9-1JM - Corn Boys JO9-1KOEWACHT
    09-10-2021 10:00FC Axel JO11-3 - Corn Boys JO11-1AXEL
    09-10-2021 10:15Corn Boys MO13-1 - SJO Serooskerke/Veere MO13-1SAS VAN GENT
    09-10-2021 12:30Breskens JO13-2JM - Corn Boys JO13-1BRESKENS
    16-10-2021 09:00Corn Boys JO9-1 - SJO HSVC'20 JO9-1SAS VAN GENT
    16-10-2021 09:00Corn Boys JO11-1 - Ria W JO11-1SAS VAN GENT
    16-10-2021 10:15Corn Boys JO13-1 - Tern.Boys JO13-2JMSAS VAN GENT
    23-10-2021 10:15Corn Boys JO13-1 - SJO HPC'16 JO13-1JMSAS VAN GENT
    30-10-2021 10:15Corn Boys MO13-1 - Bevelanders MO13-1SAS VAN GENT
    06-11-2021 10:15ST Luctor Heinkenszand/DWO '15/Apollo '69 MO13-2 - Corn Boys MO13-1HEINKENSZAND
    20-11-2021 10:15Corn Boys MO13-1 - Zeelandia Middelburg MO13-1SAS VAN GENT
    27-11-2021 09:30SJO Serooskerke/Veere MO13-1 - Corn Boys MO13-1SEROOSKERKE WALCHEREN
  • Uitslagen beker senioren corn boys

    DatumWedstrijdUitslagInfo
    23-09-2021HVV'24 1 - Corn Boys 117 - 0
  • Uitslagen competitie senioren corn boys

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    19-09-2021Corn Boys 1 - Groede 10 - 2
  • Uitslagen competitie junioren corn boys

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    18-09-2021Corn Boys JO16-1 - ST Kruiningen/Waarde/Rillandia JO16-11 - 3
  • Uitslagen competitie pupillen corn boys

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    18-09-2021Bevelanders MO13-1 - Corn Boys MO13-14 - 9
    18-09-2021Corn Boys JO13-1 - Terneuzen JO13-39 - 1
  • Wedstrijdverslagen